fbpx

Otsingusõna näited: suvi, meri, Saaremaa, lumi, Suurupi

Meist

Meist

Tegeleme droonifotograafia ja aerofotograafiaga. Pildistame kinnisvara, loodusmaastikke, linnamaastike, kui ka krunte 3D-objektide või hoonete istutamiseks.

Droonipildid ja droonifotod annavad kinnisvarale täiesti uue perspektiivi ning aitavad ostjatel näha vara kõiki külgi, seda läbi linnasilma perspektiivi. Oleme spetsialiseerunud kinnisvara pildistamisele ja teame, kui oluline on hea esmamulje ning atraktiivne kuvand, et tekitada huvi ja suurendada müüki ning leida õige ostja. Meie kinnisvara fotod on suurepärased nii kinnisvara müümiseks kui ka lihtsalt sentimentaalse väärtuse loomiseks. Vaata galeriist pilte SIIN.

Teenused

Meie droonifotograafia ehk aerofotograafia teenused pakuvad kõrge kvaliteedi ja resolutsiooniga fotosid ning professionaalset teenust. Oleme kogenud droonipiloodid, fotograafid, kellel on laialdased kogemused nii kinnisvara- kui ka aerofotograafia valdkonnas. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat teenust, kõrgkvaliteetseid pilte ning ilusaid visuaale. 

Teie kinnisvara väärib parimat, seega on meie missiooniks teha teile kõige paremad droonipildid ehk droonifotod, mis aitavad teie kinnisvara  esitleda väärikalt. Professionaalselt teostatud pildid annavad huvilisele teie kinnisvarast kõige parema ettekujutuse.  Meie kinnisvara fotod on silmapaistavad ja kvaliteetsed.

Kui soovite oma kinnisvara müüki kiirendada, siis võtke meiega ühendust! Meie droonifotograafia ja aerofotograafia teenused on saadaval üle Eesti. Oleme siin, et anda teile kõige paremad kinnisvarafotod, et aidata teil leida kiiresti õige ostja.

Sündmused

Lisaks kinnisvara pildistamisele pakume ka oma droonifotograafia ja aerofotograafia teenuseid erinevatele üritustele, nagu näiteks pulmad, sünnipäevad, spordivõistlused ja muud sündmused. Meie kogenud meeskond suudab pakkuda teile unustamatuid fotosid, mis jäädvustavad teie ürituse kõige ilusamad hetked ning loovad mälestusi, mida hoiate alles ka aastate pärast.

Meie droonipildid ja droonifotod annavad üritustele täiesti uue dimensiooni ning võimaldavad kujutada sündmusi erinevatelt vaatenurkadelt, mis on muidu raskesti kättesaadavad. Pakume paindlikke ja kohandatud lahendusi vastavalt teie ürituse vajadustele, et saaksite täpselt sellised fotod, nagu soovite.

Oleme valmis looma teie jaoks unikaalsed droonipildid ja droonifotod, mis annavad teie üritusele ainulaadse ülevaate ning loovad unustamatud mälestused kõigile.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy